Het pupillen-A team heeft het goed gedaan op het kampioenschap van Noord-Holland. In een poule waar de teams redelijk aan elkaar gewaagd waren, behaalde het team in de leeftijdsklasse tot 10 jaar een zilveren medaille.
Was het twee weken geleden op het Theo Meijer toernooi nog moeilijk, nu was het team er helemaal klaar voor
Het pupillenteam tot 10 jaar had twee weken geleden een generale repetitie gehad op het Theo Meijer toernooi, één van de sterkste teamtoernooien in Nederland. Het lukte het team toen niet om te winnen. De ervaring zorgde er wel voor dat het team klaar was voor de strijd om de titel in Noord-Holland.
Het kampioenschap heeft een open inschrijving. Zes teams hadden zich ingeschreven en streden om de titel in het district. Alle teams bleken goed aan elkaar gewaagd.
Uitslagen:
- Judo Yushi - Dojo 't Loo (Heiloo): 4 - 3
- Judo Yushi - Kenamju (Haarlem): 3 - 4
- Judo Yushi - Toradoshi (Beverwijk): 5 - 2
- Judo Yushi - Cees Veen (West-Friesland): 5 - 2
- Judo Yushi - van Heest/ JAA (Amsterdam): 3 - 4
Na afloop bleken meerdere teams onderling van elkaar gewonnen en verloren te hebben. Het A-pupillenteam eindigde daardoor op de tweede plaats.
Het team bestond uit: -21 kg: Renzo Piroli, -24 kg: Jari Hendriks, -27 kg: Aurora Dekker, -30 kg Tim van Deventer en Shayen Ouwerkerk, -34 kg: Sam Leibbrand, -38 kg Onur Ege Seker en Bram Hendriksen, -42 Xuxa Blom.
No Comments