MAAK KENNIS MET JUDO

PROEFMAAND

Op deze pagina lees je alles over de proefmaand en vul je het inschrijfformulier in nadat je al contact hebt gehad over de les waarin je kan deelnemen.

Judo Yushi Proefmaand

De proefmaand bestaat uit vier opeenvolgende lessen en  gaat in op het moment dat gestart wordt met de eerste proefles. Elke deelnemer kan maximaal aan één proefmaand deelnemen. Naar aanleiding van het invullen van dit formulier en de betaling ontvang je een automatische bevestiging per mail. 

 

Familievoordeel

Starten tegelijkertijd meer kinderen uit één gezin, dan kost een proefmaand slechts 15 Euro per persoon. Ook als jouw broer/zus al bij Judo Yushi lid is en jij start met de proefmaand krijg je 5 Euro korting. Meld dit van te voren bij de vrijblijvende aanmelding.

 

Kleding tijdens de proefmaand

Tijdens de proefmaand zijn eenvoudige sportkleren zoals T-shirt en (lange) sportbroek voldoende. In verband met de hygiëne is het verplicht om buiten de judomat slippers te dragen. Gewone kleren zoals spijkerbroeken zijn verboden. Tijdens de proefmaand of bij de start van het lidmaatschap kan bij de judoleraar of in Nieuw-Vennep in de Judo Yushi judoshop een judopak worden aangeschaft. 

 

Huisregels EN PROTOCOL

Judo Yushi heeft huisregels die strikt opgevolgd dienen te worden. Lees het protocol en de huisregels goed door, zodat je ook daadwerkelijk kan deelnemen.

Klik hier

 

LID WORDEN NA DE PROEFMAAND

Door tijdens of direct na de proefmaand lid te worden is het mogelijk om ook na de proefmaand judolessen te volgen.
Het inschrijfformulier om lid te worden dient uiterlijk op de laatste dag van de proefmaand te zijn ingevuld.

 

BELANGRIJK: Dit inschrijfformulier alleen invullen als je een bevestiging hebt ontvangen van Judo Yushi met de groep waarin gestart kan worden!

Nog geen aanmelding gedaan? Vul dan eerst een vrijblijvende aanmelding in op de pagina ‘contact‘.