Judo Yushi wedstrijdselectie
Judo Yushi heeft ca. 80 wedstrijdjudoka's, die zich elk seizoen door middel van een puntensysteem kunnen plaatsen voor de wedstrijdselectie. Punten voor de selectie kunnen worden behaald door deelname aan belangrijke toernooien en kampioenschappen maar vooral door het winnen van podiumplaatsen of punten op officiële meetmomenten van de Judo Bond Nederland. De judoka met het hoogste puntenaantal wordt 'wedstrijdjudoka van het jaar'. Vanaf de leeftijdcategorie tot 18 jaar is het voor een judoka mogelijk om zich te plaatsen voor de Topselectie. Om in de topselectie te komen gelden zwaardere trainings- en prestatiecriteria.

NB. Deze pagina is nog niet volledig bijgewerkt.

status selectie

sterren

naam

geb.jaar

cat.

belangrijkste prestatie(s)

Internationaal

 

Twan van der Werff

1997

u18

derde Europacup Berlijn (GER), derde Europacup Bielsko Biala (POL), kampioen van Nederland  -15 jaar, derde van Nederland -18 jaar, derde Dutch Open Espoir -18 jaar, derde van Nederland NK teams -17 jaar

 

 

Tim Kuijpers

1997

u18

tweede van Nederland -18 jaar, derde van Nederland -15 jaar, derde van Nederland NK teams -17 jaar

 

 

Biko Vos

1994

u21

kampioen van Nederland -21 jaar, derde van Nederland -20 jaar, tweede Dutch Open Espoir, vijfde Europacup Paks (HUN), vijfde Europacup Lyon (FRA)

 

 

Kevin Koehof

1998

u18

kampioen van Nederland -15 jaar, kampioen van Nederland NK teams -15 jaar, derde van Nederland NK teams -17 jaar

 

 

Kevin Snijders

1997

u18

kampioen van Noord-Holland, kampioen van Nederland NK teams -15 jaar, derde van Nederland NK teams -17 jaar

 

 

Tim Boekelaar

1997

u18

derde van Nederland -15 jaar, derde van Nederland NK teams -17 jaar

 

 

Dylan Witte

1997

u18

kampioen van Nederland NK teams -15 jaar, derde van Nederland NK teams -17 jaar

 

 

Geordi Hogerheijde

1997

u18

kampioen van Nederland NK teams -15 jaar, derde van Nederland NK teams -17 jaar

 

 

Romanie Groen

1998

u18

kampioen van Noord-Holland -15 jaar

 

 

Denise Bouchier

1994

u21

tweede van Noord-Holland -17 jaar

 

 

Jesse Hogerheijde

1995

u21

derde van Nederland -17 jaar

 

 

Oliver Kieviet

1991

sen

derde van Noord-Holland Heren senioren

 

 

Niels Dekker

1993

u21

tweede van Noord-Holland -21

 

 

Myrthe Groen

1996

u18

tweede JBN meetmoment Wouw

 

 

 

 

 

 

 

 

Bastiaan Glaudemans

2000

u15

 

 

 

Britt Koolmoes

2000

u15

kampioen van Nederland -15 jaar, eerste Dutch Open Espoir

 

 

Christopher Groot

2001

u15

kampioen van Noord-Holland -12 jaar en -15 jaar

 

 

Diego Verbeek

2001

u15

 

 

 

Ilse Buren

1999

u15

tweevoudig kampioen van Nederland -15 jaar, eerste Dutch Open Espoir, derde van Nederland -18 jaar

 

 

Jesse Reede

2000

u15

kampioen van Noord-Holland -15 jaar,

 

 

Kerim Caria

1999

u15

 

 

 

Loek van der Veld

2001

u15

tweede van Noord-Holland -12 jaar

 

 

Luc van Vliet

2001

u15

 

 

 

Lucas Frederiks

2001

u15

 

 

 

Marvin van Meel

2001

u15

 

 

 

Raynaldo Kuijpers

1999

u15

tweede van Noord-Holland -15 jaar

 

 

Robin Swart

1999

u15

kampioen van Noord-Holland -15 jaar, derde Dutch Open Espoir

 

 

Wesley Witte

1999

u15

derde van Noord-Holland -15 jaar

 

 

Aymen El Moubarik

2003

u12

 

 

 

Daan Huisman

2003

u12

 

 

 

Indy Timmers

2002

u12

 

 

 

Kaj Reede

2003

u12

kampioen van Noord-Holland -12 jaar

 

 

Lorenzo Dekker

2003

u12

 

 

 

Luca Needham

2003

u12

 

 

 

Mats Koolmoes

2003

u12

kampioen van Noord-Holland -12 jaar en -10 jaar

 

 

Sam Reneman

2003

u12

 



“SponsorKliks,